Skocz do zawartości
PERFUMOHOLICY.PL
Big Papa

Perfumerie sprzedające oryginalne perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie kupić oryginalne perfumy ? Zapewne sporo osób sobie zadaje to pytanie. Większość z nas kupuje perfumy przez internet, więc może wypiszmy perfumerie internetowe, które są godne zaufania, czyli sprzedają oryginalne perfumy i nie ma z nimi za częstych problemów.

Na dzień dzisiejszy korzystam z trzech perfumerii z których jestem zadowolony.

1. iperfumy.pl  -  ceny są ok, częste promocje, wg. mnie największa oferta perfum, widziałem też, że sporo niszowych zapachów jest do kupienia, nie miałem nigdy problemów z przesyłką czy z obsługą klienta.

2. e-glamour.pl - częste promocje, można nie raz wyhaczyć dość dobre perełki cenowe, nie miałem nigdy problemów z przesyłką czy z obsługą klienta.

3. perfumesco.pl - dobra oferta i ceny, jak powyżej nie miałem w tej perfumerii problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANKA

Ja chwale sobie na pewno perfumerie naziemne czyli sephora i douglas . Jeśli natomiast brak mi funduszy i zastanawiam się gdzie kupić tanio oryginalne perfumy, wybieram  perfumerie iperfumy.pl, perfumeria.pl czasami w truskawce (strawberrynet.com) robie zakupy.

Uważam, że we wszystkich perfumeriach, które wymieniłam są oryginalne perfumy. Na tą chwilę jeszcze nie miałam wątpliwości z żadną z nich.

Natomiast w tych co Big Papa podał jeszcze nie kupowała, ale z pewnością kiedyś skorzystam, bo ceny są ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.