Skocz do zawartości
PERFUMOHOLICY.PL
Big Papa

Perfumerie sprzedające oryginalne perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie kupić oryginalne perfumy ? Zapewne sporo osób sobie zadaje to pytanie. Większość z nas kupuje perfumy przez internet, więc może wypiszmy perfumerie internetowe, które są godne zaufania, czyli sprzedają oryginalne perfumy i nie ma z nimi za częstych problemów.

Na dzień dzisiejszy korzystam z trzech perfumerii z których jestem zadowolony.

1. iperfumy.pl  -  ceny są ok, częste promocje, wg. mnie największa oferta perfum, widziałem też, że sporo niszowych zapachów jest do kupienia, nie miałem nigdy problemów z przesyłką czy z obsługą klienta.

2. e-glamour.pl - częste promocje, można nie raz wyhaczyć dość dobre perełki cenowe, nie miałem nigdy problemów z przesyłką czy z obsługą klienta.

3. perfumesco.pl - dobra oferta i ceny, jak powyżej nie miałem w tej perfumerii problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ANKA

Ja chwale sobie na pewno perfumerie naziemne czyli sephora i douglas . Jeśli natomiast brak mi funduszy i zastanawiam się gdzie kupić tanio oryginalne perfumy, wybieram  perfumerie iperfumy.pl, perfumeria.pl czasami w truskawce (strawberrynet.com) robie zakupy.

Uważam, że we wszystkich perfumeriach, które wymieniłam są oryginalne perfumy. Na tą chwilę jeszcze nie miałam wątpliwości z żadną z nich.

Natomiast w tych co Big Papa podał jeszcze nie kupowała, ale z pewnością kiedyś skorzystam, bo ceny są ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi